O nas

Mofflo to miejsce poświęcone fascynującemu światu produktów dla dzieci.Chcemy promować dobry dizajn, ale równie ważna i bliska jest nam idea życia w zgodzie z naturą, dlatego staramy się oferować produkty ekologiczne, organiczne, przetworzone z surowców wtórnych czy też nadające się do ponownego przetworzenia.

Wiemy już, że dizajn i ekologia mogą iść w parze.

Mali ludzie też chcą mieć wokół siebie ładne rzeczy. A my, dorośli, ich przewodnicy i nauczyciele, możemy od najmłodszych lat pokazywać małym rzeczy piękne, niebanalne, kształtować gusty i poczucie estetyki, uświadamiać różnorodność i możliwość wyboru od najmłodszych lat.

Dlatego chcemy oferować dzieciom wybrane, piękne rzeczy ze świata wyposażenia ich pokoi, mody i zabawy.Nie mamy wszystkiego, co oferuje rynek. Współpracujemy z wybranymi producentami, wyszukujemy rzeczy, które wniosą najwyższą jakość w codziennym życiu naszych dzieci.
Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was inspiracją.Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i na ciągłe podwyższanie jakości współpracy z Wami. Dlatego zachęcamy do pisania do nas i dzielenia się spostrzeżeniami, chętnie weźmiemy je pod uwagę, aby Wasze zadowolenie rosło. 
Na każde zapytanie, komentarz odpowiemy możliwie szybko.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl