Różne zabawki
41.94
PLN
Książka do zabawy
Książka do zabawy
  • promocja

Książka do zabawy

Ładne Wydawnictwo
Cena: 41,94 zł 69,90 zł
Cena netto: 34,10 zł

Książka inna niż wszystkie?!

Jak bawić się książkami? Jak spędzać czas z dziećmi w łatwy, ale kreatywny sposób? I w końcu - jak bez oporów stać się artystą, projektantem zabawek i autorem domowych dekoracji?

Pomysły Mai Marciniak, fotografki i mamy dwójki dzieci, zachęcają do chwycenia za kolorowy papier i odkrycia całkiem nowego sposobu na relaks i rodzinną zabawę. Ładne Wydawnictwo zebrało je w książkę, którą teraz my oddajemy w Wasze ręce z nadzieją, że będzie używana, plamiona i pełna zakładek. Bo tworzenie małych, plastycznych projektów z dziećmi to sposób na wspólny czas, który buduje ich wiarę w siebie i we własne możliwości. To nie tylko ćwiczenia z motoryki małej, ale i zabawy z przestrzenią. To też sposób by bawić się inaczej – samodzielnie skonstruowanymi zabawkami, bez plastiku, bez wizyt w sklepach, za to z zaufaniem do własnej pomysłowości. 

W książce, oprócz 20 tutoriali i propozycji zabaw zainspirowanych dziecięcą literaturą, znajdziecie również przemyślaną listę zakupów i rzeczy, które warto zbierać oraz szablon z wykrojami, który ułatwi Wam pracę nad tutorialami.

 

 


 

 

Autorka tutoriali: Maja Marciniak

Zdjęcia: Maja Marciniak

Tekst: Maria Bator

Ilustracje: Paulina Derecka

Produkcja: Małgosia Jakubowska, Maja Marciniak

Ładne Wydawnictwo 2017

 

Format książki: 200 x 270 mm

Objętość: 176 stron

Oprawa: Twarda, lakierowana

Dodatki: wykroje i szablony w postaci wkładki

 

 

 

 

in_stock
Dostępność:
Produkt dostępny w magazynie.
szt.

Opinie o produkcie (0)

 

 

 

 

 Copyright © Mofflo 

Sklep internetowy Shoper.pl